Oferujemy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę preparatów peklujących, mieszanek przyprawowych, obsypek, emulgatorów itp.

Kariera

Firma produkcyjno-handlowa "KRIST" od ponad 20 lat jest producentem kompletnych mieszanek przyprawowych i preparatów nastrzykowo-zalewowych stosowanych w przemyśle mięsnym.

Poszukujemy technologów-handlowców.

Zakres zadań:

  • nawiązywanie i utrzymywanie obustronnie satysfakcjonujących relacji z klientami w regionie
  • przeprowadzanie prób technologicznych u klientów
  • prezentowanie produktów i usług firmy oraz kompleksowych rozwiązań dla klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • monitoring rynku i działań konkurencji
  • pozyskiwanie nowych Klientów

Wymagania:

  • Obowiązkowe dotychczasowe doświadczenie, przynajmniej cztery lata.
  • Prawo jazdy, dobra dykcja, umiejętność rozmowy telefonicznej i znajomość podstawowych programów komputerowych.
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • Dyspozycyjność czasowa, umiejętność planowania własnej pracy i pracy zespołowej.
  • Podstawy marketingu i dobra znajomość zasad handlu w poszczególnych sektorach sprzedaży przypraw
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • ciekawą, samodzielną pracę w firmie wkraczającej w dynamiczną fazę rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiągnięciami
  • służbowy samochód, telefon, laptop
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Firma Produkcyjno-Handlowa KRIST Kądzielawa Sp. Jawna, ul. Berka Joselewicza  1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres kadry@krist.pl

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Zadaj pytanie skontaktujemy się z tobą.