facebook
Oferujemy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę preparatów peklujących, mieszanek przyprawowych, obsypek, emulgatorów itp.

Agroprodmash 2015

W dniach 5-9 października 2015 roku firma KRIST ponownie wystawiła się na moskiewskich Agroprodmash- międzynarodowych targach wyposażenia i maszyn dla przemysłu spożywczego oraz dodatków dla żywności. Agroptodmash to jedna z największych branżowych wystaw organizowanych na rynku wschodnim, której powierzchnia wystawiennicza przekracza 61 000 m2. Była to jubileuszowa 20. edycja targów, na której przed około 19. tysiącami odwiedzających wystawiło się ponad 800. wystawców z 36. krajów z całego świata.

Nasza firma miała okazję zaprezentować tam nowe, unikalne mieszanki przyprawowe, przygotowane specjalnie na ogromny, rosyjski rynek. Stoisko na którym działała firma KRIST cieszyło się bardzo dużą popularnością i przykuwało uwagę zarówno potencjalnych klientów, jak i osób działających w branży produkcji dodatków smakowych do przemysłu mięsnego.

Uważamy że nasze uczestnictwo w targach było bardzo udane. Zyskaliśmy wiele kontaktów z których w przyszłości mogą wywiązać się dobre relacje handlowe. Bezpośrednia rozmowa z odbiorcami naszych produktów zza wschodniej granicy pozwoliła nam jeszcze bardziej zrozumieć funkcjonowanie wielkiego i bardzo wymagającego wschodniego rynku, co powinno zaowocować ciągłym udoskonalaniem naszych produktów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Zadaj pytanie skontaktujemy się z tobą.
Wyślij