facebook
Oferujemy

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę preparatów peklujących, mieszanek przyprawowych, obsypek, emulgatorów itp.

Agroprodmash 2013

W dniach 7-11 października 2013 roku firma KRIST wystawiła się na Agroprodmash- największej wystawie organizowanej w Rosji, zajmującej się wyposażeniem przemysłu spożywczego oraz dodatków do żywności. Całe targi przyciągnęły 18 780 odwiedzających oraz 803 wystawców z 36 krajów.

Na targach, poza stałymi produktami, przedstawiliśmy naszą nową linię mieszanek przyprawowych przeznaczoną specjalnie do użycia w wędlinach średnio rozdrobnionych, takich jak kiełbasa śląska, toruńska, grilowa czy podwawelska. Produkty te spotkały się ze sporym zainteresowaniem zarówno pośród naszych stałych klientów, jak i nowo poznanych przedsiębiorstw przetwórstwa mięsnego.

Wystawą Agroprodmash 2013 firma KRIST potwierdziła swoją silną pozycję na rynku wschodnim, jednocześnie zgłaszając akces do dalszego rozwoju i tworzenia nowych produktów w celu jak największego zadowolenia swoich kontrahentów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Zadaj pytanie skontaktujemy się z tobą.
Wyślij